Tepeören Mah. 7.Cad. No:11 İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi İstanbul / Türkiye
444 68 10

Kron Bisiklet

2004 yılında kurulan Kron, bisikleti bir ulaşım aracı ya da hobi değil, “hayat tarzı” olarak görenler için ortaya koyduğu özel seçeneklerle yola çıktı! Kron, geride kalan 10 seneden bu yana Türkiye'nin bisiklet alanında gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Ortaya konulan yenilikçi üretim anlayışı ile bugüne kadar birçok ilke imza atıldı.

Sizlerden Gelen Fotoğraflar


BENİM KRON'UM

Dünyada Kron Bisiklet

Kron bisiklet, modern bisiklet üretim anlayışının yanında sosyal programlarıyla bisiklet tutkusunu yaşatanlara destek olmaya da devam ediyor. Daha önce “Doğa için Pedalla” projesi kapsamında 12.500 kilometrelik Türkiye-Japonya turunu tamamlayan Gürkan Genç’e bu seferde “Gelecek için Pedalla” projesi kapsamında 7 yılda 7 kıtayı pedallayacağı dünya turunda kendisi için özel tasarlanmış Kron bisikletimizle yanındayız.

DOĞA DOSTU

DOĞA DOSTU

Kron Bisiklet sürdürülebilir enerji, temiz çevre adına tasarladığı “doğa dostu” ve yenilikçi modelleri ile geride bıraktığınız her metrede temiz havayı, özgürlüğü ve konforu hissedeceksiniz! Haydi şimdi doğa için, yaşanabilir bir dünya için, hava kirliliğine karşı pedalla!

SAĞLIKLI YAŞAM

Bisiklete binmenin sağlık açısından faydaları, uzmanlarca kanıtlanmıştır ve ciddi öneme sahiptir. Kron Bisiklet olarak biz de kullanıcılarımızın yaşam kalitesini yükseltmek adına ergonomik tasarımlarımızla sağlıklı yaşamı destekliyor, çeşitli etkinlikler düzenliyoruz.

YAŞAM TARZI

Bisikleti bir araç olarak değil, yaşam tarzı olarak görenler için hayatın her anında, her yerde sizi varış noktasına götürecek özel tasarımlar sunuyoruz. Sınırları aşmak, bambaşka bir dünyaya adım atmak için Kron'la pedalınızı çevirmeye başlayın!